Ambíció Kft

Általános építőipari kivitelezési, karbantartási-javítási munkák

Elnyert pályázatok:

Jelenleg betölthető állásaink:

Ügyvezető

Főbb feladatok, munkák:
       - Tulajdonosok felé naprakész jelentések készítése
       - A beosztott vezetők munkájának operatív irányítása, ellenőrzése
       - A műszaki tevékenységek dokumentálásának ellenőrzése
       - Projektek hatékony, gazdaságos, megvalósításának felügyelete, ellenőrzése
       - Szakmai utasítások, belső szabályzatok kiadása, műszaki dokumentációk naprakészen tartása
       - Műszaki előírások betartása, betartatása, a változások figyelemmel kísérése
       - Aktív részvétel az ajánlatadás időszakában, tervek-technológiák véleményezése
       - Ajánlati munkák, határidők figyelése, betartása, betartatása

Elvárások:
       - Építőipari középfokú vagy felsőfokú szakirányú végzettség
       - Széleskörű, naprakész ismeretek, megalapozott szakmai tudás
       - Önálló és csapatmunkára való képesség
       - 5 éves szakmai tapasztalat

Előnyt jelent:
       - Felelős műszaki vezetői jogosultság megléte
       - Kamarai tagság

Amit kínálunk:
       - Tejes munkaidős, határozatlan idejű bejelentés
       - Stabil, hosszú távú, biztos munkahely, versenyképes fizetés
       - Munkavégzéshez szükséges telefon, gépjármű

Állás, munka területe(i):
       - Építőipar
       - Mély-, és magasépítészet

Szükséges nyelvtudás:
       - Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:
       - Budapest, és Pest megye

A fényképes önéletrajzokat az iroda@ambicio1990.hu emailre várjuk!